Oper, Vassiljev ja Zenjov tegid Karpiniga õhtustamise osas ühisavalduse (52)

Fotod: Brit Maria Tael / Liisi Troska / Jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liit saatis meediale Andres Operi, Konstantin Vassiljevi ja Sergei Zenjovi Karpini-skandaali kohta ühisavalduse.

"Lugupeetud jalgpallisõbrad!

Meil on kahju tekkinud olukorra pärast ja vabandame kõikide ees, kelle tundeid meie õhtusöök ning sellest foto avaldamine sotsiaalmeedias riivas.

Meie vestlus käis vaid jalgpalli ümber, me ei rääkinud poliitikast ega sõjast.

Meie seisukoht sõja osas on olnud alati üks ja seesama – sellele ei ole õigustust.

Oleme jalgpalliväljakul ja väljaspool seda olnud alati Eesti eest väljas ja teeme seda ka edaspidi.

Andres Oper
Konstantin Vassiljev
Sergei Zenjov"

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

jkj   •  
(84.50.124.***)
No tublid. Ja liiga nõiajahiks oli siin läinud.
IUdutuli   •  
(46.131.62.***)
Pisut hädine see avaldus ikka (nagu ei saadaks pahameele ja pettumuse põhjustest endiselt aru), aga parem kui mitte midagi.
kesa   •  
(85.253.23.***)
Missugusel sõjal? Ei tule see, täpsustus, et Venemaa agressioonil Ukraina vastu pole õigustust mitte kuidagi üle huulte.
uhuu   •  
(62.65.204.***)
jälle üks "Me ei ole Ukraina ega Venemaa poolt, oleme rahu poolt" stiilis jura.
ZinedineZidane   •  
(88.196.65.***)
Tublid, Vassiljev oleks võinud kohe auhinna kättesaamisel videos nii öelda ja veel, et ei olnud teadlikud sõbra plaanidest, mitte hämada, et oli tore õhtusöök.

EJL distsiplinaaruurimine oleks vaja ikkagi käivitada, sest jalgpalli maine on saanud kahjustada.
Herr   •  
(213.35.183.***)
Selline avaldus? Täiesti mitte midagi ütlev.
Ei soovi koondises neid tegelasi enam näha. Punkt
Priit Saar   •  
(82.131.88.***)
Kas jalgpalli juttude raames arutati ka seda kuna Venemaa saab naasta UEFA võistlustele? Tegelikult sooviks rohkem teada Stepanovilt ja Novikovilt miks nad sellise ürituse korraldasid ja postituse tegid. See ei olnud kindlasti vaid sõprade oleng ja isegi kui oleks, siis agressorriigi koondise peatreeneriga kohtumine olukorras kus ka Eesti on Venemaaga kaudses sõjas, pole mõistlik, isegi kui ta on hea sõber. Pealegi VF jalkaliidu president on Venemaa oligarh ja Gazprom Neft tegevjuht Djukov elik Venemaa jalkaliit on otseselt Kremliga seotud. Postitusse oleks võinud lisada ka paberi, kus Karpin oleks oma käega kirjutanud et “Putin huilo” ning “Slava Ukraini”
käbi   •  
(91.129.96.***)
See ei ole okei, see lihtsalt ei ole okei.
rallikas   •  
(90.191.155.***)
Mis avaldus see on? Siin ei ole mitte midagi öeldud ju.
ilikemuru   •  
(120.21.69.***)
No vähemalt tegid nad selle avalduse.
Kindlasti võiks see olla palju enamat. Praegune lihtsalt tehti kuna seda oli vaja teha. Natuke sunnitud oli see ja mitte ei tulnud see vabatahtlikult nagu oleks olnud loogiline!
Parem hilja kui mitte kunagi!
Kebab   •  
(91.129.98.***)
Käite putinlasega koos õhtusöögil ja ei avalda talle oma vastuseisu veremaa agressioonile? Kus on avalduses tekst, et ollakse vastu veremaa agressioonile Ukraina vastu? Kes küll küsiks neilt kontrollküsimuse kelle oma on Krimm? Nii hambutu avalduse peale ikka annab tulla.
Hyrax   •  
(90.191.209.***)
"Meil on kahju tekkinud olukorra pärast ja vabandame kõikide ees, kelle tundeid meie õhtusöök ning sellest foto avaldamine sotsiaalmeedias riivas."

Eesti esindajatena käitusid nad moraalselt valesti ja sellepärast peaks vabandama mitte kellegi tunnete pärast. Jääb mulje nagu ikka ei jõua kohale, mis nad tegid. Aga vb ei hakkagi kunagi kohale jõudma.

Parem kui mitte midagi. Kuigi vähemalt 5-6 erinevat inimest kirjutas siin kommentaariumis ja foorumis paremad vabandused.
ZinedineZidane   •  
(88.196.65.***)
Päris tundlik teema, Delfi keeras isegi kommentaariumi kinni, oli mõne minutiga 60 kommentaari.
Jaak   •  
(84.50.59.***)
Kunagi oli ütlus,mis spordimehi (ka mind) räigelt närvi ajas - sel ajal kui jumal mõistust jagas olid sportlased parasjagu trennis. Selle seltskonna käitumine ei aita kuidagi kaasa selle väite ümberlükkamisele.
uhuu   •  
(62.65.204.***)
Klassikaline PR error. Ärge kunagi kasutage väljendit "vabandame nende ees keda..." see jäteb mulje nagu sa ei vabandaks selle pärast, et sa ise aru saad, et sa midagi valesti tegid, vaid et sa vabandad, selle pärast, et teised solvusid.

"Meie seisukoht sõja osas on olnud alati üks ja seesama – sellele ei ole õigustust."
On halb steitment, sest kui sõjale ei ole õigustust siis mõistad hukka ka selle, et Ukraina ennast sõjaliselt kaitseb.

Lihtsalt tahaks loota, et see on väga halvasti välja kukkunud sõnastusega kiri.
Kebab   •  
(91.129.98.***)
See ikka tegelt uskumatu, et sa teed avalduse, aga valad hoopis õli tulle.
Hiiu Kala   •  
(81.90.124.***)
Ei tulnud ühtegi vastust teemadele mis inimesi selle pildi juures närvi ajab. Ei saa EJL ega ka mehed ise sellest aru. Ja see ajab veelgi rohkem kettasse!
Jaak   •  
(84.50.59.***)
To:uhuu. Justnimelt. Ei oleks olnud raske “mõista hukka venemaa agressioon Ukrainas”,aga seda ei tehtud. Samuti tuleks Vassiljevil,Zenjovil lõpetada koostöö Nesta Spordiga ja sellest teada anda. Ka seda pole tehtud. Ilmselgelt ei saa härrad aru mis on nende staatus Eesti jalgpallis ja milliss damage’iga nad reaalselt maha said,et lasid vanadel sõpradel oma ärihuvidest lähtuvalt ennast nii konkreetselt sitaga üle lasta.
ROOTSI KUNN   •  
(113.53.117.***)
Jumala eest vist parem ,kui nad seda avaldust poleks teinud. Või siis oleks tulnud vähe helgemate peadega enne läbi rääkida.
Maarek   •  
(91.129.99.***)
Nad nägid kohe, mis toimuma hakkas.
Vaid loll ei võta kiirelt ühendust targemate PR inimestega, kes tule maha aitab võtta.

Nüüd on vaid mingi hädine kobin üle huulte, sest noh, rahvas ju käsib.

Nõrk, väga nõrk ning Vene propagandaveskile annab selline avaldus vaid hoogu juurde. Vihkamist täis Eesti sundis mehed vabandama.
Lamemaalane   •  
(46.131.48.***)
Perse terve uus aasta plaanid on rikutud mul selle pildi pärast, lubasin, et ei käi delfides, foorumites ja lamemaalaste lehtedel nii palju aega raiskamas vaid tegutsen aga see teema ajab nii kettasse, et ajab kõik plaanid juba varakult luhta...
Paul Tseblukov   •  
(90.190.184.***)
Kui poleks nii dramaatilised, siis ei peaks keegi vabandama, lapsik on üldse süüdistada inimesi selles, et nad said kokku. Karpin on tahesttahtmata jallgpalli ajaloos, seega on igati lapsik süüdistada jalgpallureid selles, et nad saavad ühe jalgpalliajaloos oleva mängijaga kokku ja jagavad muljeid tänapäeva jalgpalli kohta. Absurdne!
Heigo Heins   •  
(87.119.182.***)
To Paul Tseblukov

Ma arvan, et sa ei teadvusta omale praegust olukorda üldse ja oled kindlasti üks selle sõja pooldajaid.Jutt on sama ümmargune nagu nendel “koondislastel” ja Pohlakul, mitte kedagi ei koti Putini esindajast Karpin, kelle jaoks me oleme endiselt NSVL, punkt.Ära tee lolliks end.
estdnb   •  
(85.253.130.***)
@Paul Tseblukov Tegemist ei ole suvalise treeneriga vaid terroristliku Venemaa esindajaga.Kuidas sellest aru ei saada on ABSURDNE.
Mairold Põld   •  
(82.131.114.***)
Kuule Paul! Karpin pole mingi legend . Ja igati õigustatud on eestlaste viha selle sündmuse osas , nimelt hr Karpin on mitmeid kordi taga nutnud vene okupatsiooni lagunemist Eestis .Kui sa aru ei saa mis okupatsiooni ma mõtlen siis teen sulle lihtsamaks "nõukogude liit".
See avaldus on nn käsu korras tehtud ehk lollid jäävad uskuma aga hui jään. Ei vaata enam ühtegi Eesti ega Flora mängu enne kui need tegelased lahkunud. Ja no krt need Pohlakute avaldused on ka taunimist väärt . Loodan et fännidel jääb see asi meelde
Tanel Ojalill   •  
(46.131.33.***)
Oeh… Nad ju kaevavad jäjest oma auku sügavamaks. Peaks esitama kontrollküsimusele “kelle oma on Krimm?” pärast seda PR ning peaagu mittevabandusest. Sõnades on sōja vastu lihtne olla, selgelt seisukohta on vaja. Saaks siis aru, et kes neid sinisärke kannavad. Sama küsimus ka Pohlakule, pakun, et tema vastus sisaldaks väljendit “rahvaste sōprus”.
stranglers   •  
(176.46.30.***)
see on jah siuke jutt, et sõda üleüldiselt on paha. mitte sõnagi Vene terrorist. hale. russki mir.
Tauri Maidla   •  
(146.255.182.***)
Kõvad mehed palliplatsil olnud küll. Aga no ei ole mul enam sellist respecti nende mängijate ees nagu varem.
Pints   •  
(84.50.76.***)
Kasutaja uhuu võttis hästi kokku, korralik PR-läbikukkumine. Valitud taktika ja tekst paneb mind kahe käega peast haarama. Kes krt neile nõu andis. Selline pehme/ebamäärane avaldus oleks sobinud esimeses staadiumis aga enam mitte.
A. Polõnski   •  
(85.253.118.***)
Ikka ja ikka ronivad kommenteerima orkide advokaadid, kellel on õigustusi mordori 'poliitikavabadele sporditegelastele. Huvitav, et neile endile ei meeldi sugugi 'isisklikud suhted', mis ei meeldi kremlile.

Ma olen isegi valmis uskuma, et nii mõnigi pildile jäänud meestest sattus tahtmatult sita sisse. Seega oleks ka oodanud siiramat kahetsust
Tammo Puura   •  
(176.72.98.***)
Pohlak helistas : "Kuulge mehed tehke mingi pealiskaudne vabandus! Paneme ametliku jutu meediale teele! Äkki see Eesti rahvas jahtub maha vähe! Ai niin, Karpini le tervitused kah! Järgmine kord kutsuge mind kah aga siis me pilti ei tee!"

Loodetavasti järgmisel koondise mängul, kodu staadionil, saavad mehed vile kontserti kuulda publiku poolt!
Henri Kikerpill   •  
(82.131.63.***)
Eemaldada need 2 Eesti rahvuskoondisest!
Krdi vene propaganda vennad
Süda läheb pahaks
Herr   •  
(213.35.183.***)
Aasta oli 2011 kui Vassiljev valiti Aasta Kodanikuks..
https://www.delfi.ee/artikkel/62510068/fotod-aasta-kodanik-on-eesti-jalgpallikoondise-keskvaljamootor-konstantin-vassiljev

“Aunimetuse kandidaatide hindamisel pööratakse eelkõige tähelepanu kandidaadi positiivsele aktiivsusele ja vastutustundlikule mõjule ühiskonnale tervikuna.”

2022 aasta detsembris sai vastutustundlik mõju otsa.
Nüüd on aeg karjäärile joon alla tõmmata. Võta Zenjov ka kaasa.
jkj   •  
(84.50.124.***)
To Henri Kikerpill. Zenjov on pool elu elanud Lvivis, kas sa tõesti arvad, et ta toetab vene sõda ukraina vastu?
ton666   •  
(165.231.177.***)
See on ikka rõve näkku sülitamine.
Alati kõik sellised vabandused kus “nendele keda see solvas” või “kui see solvas kedagi” on täielik bullshit. Ma tean sest kasutan neid ise kui mul absull kahju ei ole vaid tahan teisi mõnitada.
Tulge järgmine kord minu juurde, teen teile siira vabanduse. Oleks siis ühine avaldus olnud nt et: Meil on väga kahju, käitusime valesti ja oleks pidanud kohe õhtusöögilt lahkuma. Me olime lollid ja ei saanud aru mida selline käitumine väljendab. Mõistagi mõistame hukka vene režiimi ja kogu nende terroristliku sõnategevuse Ukrainas
Free of charge
käbi   •  
(91.129.96.***)
Jah, kõik arvavad hetkel nii. Mis info põhjal me teistmoodi peaksime arvama? See et elas Lvivis? Mida see näitab?
Ise ette ja pikk järele   •  
(90.191.201.***)
Ma loodan, et Kostja, Opi ja Sergei kodus oma naistele sellisel kombel ei vabanda, et "ei no kui sa tõesti solvusid selle peale, siis sorry jamh"

Täpselt sellisena see hale pressiteade kõlas.
See vabandus:
1. tuli liiga hilja ja pmst neid sunniti lõpuks selleks;
2. tuli kirja teel ilma vahetu emotsioonita, ilmselt kellegi neljanda inimese kokku kirjutatud;
3. on nii ähmane ja sogane ja mittemidagiütlev saast, et ei tee antud olukorda paremaks.

Olen nõus siin eelnevate kommentaaridega, et vaevalt need härrad üldse aru saama hakkavad, mis nende tegude sügavus ja tagajärjed on.
Andres85   •  
(85.29.202.***)
Sõltumata üksikute jalgpallurite meelsusest ning võimalik, et lihtsalt arusaamatust oskamatusest tajuda aega, kohta ja ruumi, on oluliselt problemaatilisem EJL ametlik seisukoht, mis ütleb, et „inimeste vahelise suhtlemise, sõpruse ning armastuse püsimise nimel“ pole mingit probleemi kui Eesti rahvuskoondist esindavad/esindanud jalgpallurid veedavad toredasti aega ja teevad ühised fotosid Vene terroristliku režiimi vaikivalt toetava kõrge esindajaga, kelle arvates on Eesti osa ühest suures CCCP-st.
Kui EJL oleks lihtsalt Jalgpalli Liit või Vahvate ja Tublide Seltsimeeste Jalgpalli Liit, millel puudub seos Eesti rahvuskoondisega ja EV esindamisega, siis arvaku see liit jumala eest mida iganes – pole üldse mingit küsimust. Kui aga EJL soov on kasutada oma oma nimes sõna Eesti ning esindada Eesti Vabariiki, siis on eestlase ja koondise toetajana väga keeruline vaadata vaikivalt pealt, kuidas selle meid kõiki esindava organisatsiooni väärtused erinevad minu ja ilmselt ka paljude teiste eestlaste väärtustest sedavõrd olulisel määral.
Ja ma ei ole nõus, et ühe Eestit esindava organisatsiooni põhimõtted ja määrab lihtsalt üks igaveseks ajaks igavesti võimul olev ja sinna alatiseks jääv seltskond ja mitte kellelgi ei ole õigus selles küsimuses kaasa rääkida.
Igal juhul ootaksin vähemalt omapoolset seisukohta EJL sponsoritelt, suursponsoritelt, jalgpalliklubidelt, EOK presidendilt. Kui nemad EJL ametlikus seisukohas mingit probleemi ei näe, ei näe küll põhjust, miks tuleks edaspidi EJL poolt kureeritud koondise käekäigu vastu üldse mingit huvi tunda.
Hyrax   •  
(90.191.209.***)
lihtne. EJL ei esinda Eesti riigi ega ühiskonna väärtusi. EJL on Aivar Pohlaku Jalgpalliliit, mis esindab Aivari alusväärtusi (sõltuvalt mis talle parasjagu kasulik on).
Sama probleem oli Getulio keissiga, kus EJL oli sarnase keissi puhul lasknud ebasobivalt käitunud treeneril edasi toimetada lastega/noortega. Sama vana muster.
Kebab   •  
(91.129.98.***)
+1 Andres85. Ma ise poleks suutnud nii hästi kirjutada. Millal lõpeb Aivar Pohlaku diktatuur meie jalgpallis? Kas sponsorid ja klubid vaatavad seda lõpmatuseni vaikides pealt?
Vapper Karu   •  
(185.97.251.***)
kas see avaldus on mingi nali v?
Martin Lavrov   •  
(90.191.11.***)
Huvitav kas seda pilti saab ka tellida kusagilt, väga kena pilt, palju häid mängijaid.
Pohlak parim, ei lase endale migitel hungveipingidel pähe istuda! Eesti eest!
raudidas   •  
(90.191.16.***)
Eestlaste nördimus Eesti venekeelsete jalgpallurite ja Venemaa jalgpallikoondise peatreeneri koosviibimise üle on emotsionaalsel tasemel arusaadav, kuid ikkagi väga naiivne või teeseldud. Jah, „meie inimesed“ ei ole kõik meie inimesed. Palju sa mõnd venelast ka ei toida ja ei eduta, ta vaatab ikka Moskva poole.

Lisaks ei ole lojaalsus oma riigi vastu ja patriotism ka teiste riikide jalgpallurite kõige tugevam külg. Vutistaarid müüvad ennast kellele tahavad, Abramovitš ostis uhke Ühendkuningriigi Chelsea FC kogu täiega ära. Kohutav putinlik vereimeja, teemandite väljapumpaja ja rõhutud jakuutide kurnaja.

Cristiano Ronaldo müüs ennast äsja Saudi Araabia klubile Al-Nassr. Pärast seda, kui selle riigi kroonprints Mohammed bin Salman tellis ajakirjanik Jamal Khashoggi tapmise ja tükeldamise. Rääkimata teistest selles riigis toimuvatest sigadustest ja inimõiguste rikkumistest.

See, et Eesti vene jalgpallurid panid pidu fašistliku riigi rahvuskoondise juhiga, kes jagab Venemaa imperialistlikke ambitsioone, on muidugi sigadus. Hea küll, nõukogude ja vene jalgpalli omapära seisneb selles, et pea ei ole mängijatel mõeldud mõtlemiseks, muidu ei oleks nii suure ja rikka riigi jalgpall nii häbiväärses seisus. Seal on pea selleks, et palli tõrjuda ja peast kinni haarata, kui järjekordne penalti lüüakse jalaga vastassuunas soovituga võrreldes. Et ajada näost sisse steroide ja röökida „судью на мыло!“.
Kui Nõmme Kalju palkas treeneriks vana kiimleva pedofiilse oina Brasiiliast, kes aastaid käperdas ja magatas meie alaealisi tüdrukuid. Kus te siis olite oma nördimuse ja avaldustega? Teie lapsi pilastati, Eesti pinnal!

Yana Toom aitab verist Putinit Europarlamendis juba aastaid, ka praegu, pidevalt kaebab seal Eesti peale, algatab karistusprotseduure Eesti vastu ja õhutab Eestis vaenu eestlaste vastu. Alles nimetas ta eesti keelt eesti poodides kuulda tahtvaid eestlasi „koopainimesteks“. Ja kus on siis peavoolumeedia, poliitikute ja rahva protestihääled? Vaikisite maha, nagu viimased argpüksid ja äraandjad.

Alles avaldas vene Delfi Venemaa terroriorganisatsiooni värbamiskuulutuse – kutsuti üles teatama selle rünnakrühmadele eesti piirivalvurite ja nende perede nimed ja elukohad, patrullide marsruudid, kaitserajatiste asukohad jne. Selle asemel et tõmmata Urmo Soonvald ükskord juba liistule, pahandatakse, et jalgpallurid sõid koos narvaka Karpiniga. Et see pelmeen neile kurku jääks, aga kui meie piire kaitsvaid poisse ja nende perekondi hakatakse tapma täppislöökidega raja tagant, on see ikka tükk maad hullem.

Või ei ole?

Ja veel: seda lugu Karpiniga kasutatakse praegu Eesti laimamiseks mitte ainult Venemaa propagandas, vaid ka Eesti venekeelses meedias. Täiesti pöörase avaldusega esines üsna loetava portaali tribuna.ee eestvedaja Leonid Tsingisser, kes süüdistas Eestit lausa natsismis Цингиссер: «Такой хоккей нам не нужен!» ?? — Tribuna.ee

„Taolises retoorikas võib jõuda selleni, et tasub ära võtta õigus esindada Eestit rahvusvahelisel areenil kõigilt, kes ei ole etniliselt puhtad eestlased. Selleks aga luua komisjon, või siis terve Rahvuse puhtuse amet, ütleme, Keeleinspektsiooni baasil (mida rahvas kutsub „Keeleinkvisitsiooniks), mis hakkab otsustama, kes on eestlane, ja kes pole vääriline. Ja kui lõpetame puhastuse riigi sees, tuleb luua antud know-how raja taha eksportimise programm, alustades näiteks Prantsusmaast – las mõõdavad ära oma koondise jalgpallurite kolbad. Tegelikult see pole enam ei patriotism ega isegi natsionalism, vaid pesueht natsism, mille taaselustamiskatsete hukkamõistmise vastu Eesti nüüd ametlikult hääletab rahvusvahelisel tasemel.“

Kas autor, kes võiks oma kolpa küll mitte mõõta, vaid kainelt hinnata selle sisu, kirjutas seda kelbast mingite mõjuainete all olles, ei oska väita, aga see jutt on täiesti põhjendamatult eestivaenulik ja rumal ning teemast täiesti mööda (kohtumisel oli ka Andres Oper, koosviibimist õigustas Aivar Pohlak, nii et mis puutub siia etnilisus).

Kirju ja skandaalse äri- ja poliitilise taustaga Tsingisser on meil antud juhul edukalt asendanud „vene“ telefašiste Solovjovi ja Skabejevat, kelle rahvusvaenu ja sõda õhutavaid saateid Eestis enam üle ei kanta.

https://www.delfi.ee/artikkel/79068406/moisa-ja-soorumaa-liitu-astus-tegusa-minevikuga-leonid-tsingisser-aktsiatega-skeemitamisest-eksitavate-reklaamideni-poliitafaarid-pealekauba
Mati Kannisto   •  
(46.131.20.***)
Siin on tegu kahe tiblaks osutunud agendaga. Tuleks algatada kriminaalasi maine kahjustamise paragrahviga hr Stepanovi ja hr Novikovi suhtes. Kahju, et keegi ei i maini, et keeldusid pildi avaldamisest. Ma ei taha kuidagi seda öelda, et jalgpalluritel on Eestis vähe haridust või ajaloolisi teadmisi. Kõik Eesti koondise mängijad ei ole võib-olla eestikeelse haridusega lihtsalt. Mingi konks siin ikkagi on.
Martin Lavrov   •  
(90.191.11.***)
ma ei saa aru, viimased härrad, kannel kaenlasse ja viisud jalga ning rindele, saate võidelda seal tiblade või venelaste või verelast vastu palju tahate...siit käivad lausa otseliinid rindele. Milleks siin paukuda raamatu jagu kommentaare kui suured tegijad te olete...rinne ootab!
Pinokio   •  
(91.129.108.***)
Kui lihtne on meiega manipuleerida. Siin pole midagi juhuslikku. Kõigepealt kakleme omavahel ja siis pole enam midagi. Aetakse kogukonnad tülli, lisaks EU lased lahmivad mingit pseudot otsa. Paljud õnned kõigile. Kahju meist. Jah mingi m..n keerab s..a kokku, aga meiesugused ei suuda ka oma egoga toime tulla ja kõik oleme vastutavad.
Jonesy Kane   •  
(46.131.23.***)
No selline hale sunnitud vabandus teeb ju asja ainult hullemaks 🙁
purgeenius   •  
(193.143.10.***)
Aga äkki siis teeks nagu keskajal.
Pildi- jalgpallurid pannakse tünni ja visatakse jõkke. Kui mõni neist saab välja, siis tema teadis, et Karpin tuleb ja väljasaaja on kohe kindlasti ka sõja poolt. Kes välja ei saa ei teadnud, et Karpin tuleb ja oli ka sõja vastu

Nii oleks selgus majas!

#keskaeg #nõiad
käbi   •  
(91.129.96.***)
Raudidas, pane ikka õige link ka järgmine kord
https://uueduudised.ee/arvamus/mis-on-tahtsam-eesti-jalgpalli-maine-voi-eestlaste-elud/ kaks korda lugenud nyyd ja mitte kottigi aru ikka ei saa. Vanahea microdosing gone wrong
raudidas   •  
(82.131.98.***)
@käbi ma sain seitsmenda korraga pihta kui lugesin igat lõiku eraldi. sarkasm hea ja korralik, faktiliselt tundub ka korras olevat.

Sisene
Trans testis Paidest kurioossel moel lahkuma pidanud ründajat, aga tunneb enim puudust kogenud Eesti mängijatest  (galerii!)
PÕNEV PÄEV PIIRI TAGA
TIPPJALGPALLILE JOON ALLA
Jalgpalli lennunduse vastu vahetanud Signy Aarna: ei kripelda üldse, sest mu parimad jalka-aastad on möödas
UUS VÄLJAKUTSE POOLAS
Karl-Romet Nõmm esimesest välislepingust, uuest särginumbrist, keerulisest ajast Floras ja ebaõnnestunud koondisedebüüdist
JALKAJUTUD STUUDIOST
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
2.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
3.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
4.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
5.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
6.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
7.
Pärnu JK Vaprus
0
0
0
0
0:0
0
8.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
9.
Harju JK Laagri
0
0
0
0
0:0
0
10.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
97
Tallinna FCI Levadia
79
Paide Linnameeskond
65
Nõmme Kalju FC
65
FC Kuressaare
50
Tartu JK Tammeka
39
JK Narva Trans
38
JK Tallinna Kalev
35
Tallinna JK Legion
22
Pärnu JK Vaprus
11
VÄLISMAA ERILOOD

Soccernet.ee pakub pikemat lugemist ka välismaa jalgpalli huvilistele. Loe järele!