VAATA JÄRELE: Kalju lõi Unitedile kolm vastuseta väravat (0)

Nõmme Kalju võttis Premium liiga 28. voorus Nõmme Unitedi üle kindla 3:0 võidu ning kasvatas jälitajatega vahet.

Kalju haaras eduseisu 11. minutil, mil Alex Matthias Tamm võttis nurgalöögist tulnud palli vastase värava ees maha ja lükkas võrku. Samal seisul mindi ka vaheajale.

Kalju duubeldas eduseisu 56. minutil, kui Tamm alistas kahevõitluses Alexander Kapitan Bergmani ning liikus värava poole. Ta söötis Guilherme Carvalhole, kes realiseeris kindlalt. Lõppseisu vormistas 83. minutil Mihhail Orlov, kui mängis Unitedi väravavahist Marko Meeritsast mööda ja veeretas mänguvahendi postide vahele.

Kalju seisab 55 punktiga teisel real. Et lähimad jälitajad FC Flora ja Paide Linnameeskond kaotasid selles voorus punkte, edestab Kalju Florat kolme ning Paidet viie punktiga.