Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

TÄNA OTSEPILT: Eesti naised võitlevad lätlannadega Balti turniiri võidukarika nimel (kell 18.00!)

Soccernet.ee
Soccernet.ee  pilt

Eesti koondis asub pühapäeva õhtupoolikul pidama lahingut naiste Balti turniiri võidukarika nimel. Finaalivastaseks on Läti, kohtumine algab kell 18.00.

Dramaatiliselt kulgenud poolfinaalis läks Eesti küll Leedu vastu 75. minutil tänu Anette Salei väravale juhtima, aga lasi vähem kui viie minuti jooksul Erika Šupelytel kaks korda vastata. Viik päästeti alles lisaminutitel, kui Vlada Kubassova teenis penalti ja selle ise kindlalt realiseeris. 2:2 tähendas, et võitja pidid selgitama penaltid, ning neis oli selgelt parem Eesti naiskond.

Oma löögi realiseerisid nii Kirkeliis Lillemets, Kairi Himanen kui ka Lisette Tammik. Eesti väravas seisnud Karina Kork suutis ühe leedulannade löögi tõrjuda, kaks vastast saatsid palli raamidest mööda ja penaltiseeria 3:1 võit kuulus seega Eestile. Turniiri võõrustavad lätlannad said poolfinaalis 2:1 jagu Fääri saarte naiskonnast.

Eesti koondisel on Balti turniiril kaitsta tiitel, sest kaks aastat tagasi võideti Tartus poolfinaalis Leedut ja finaalis Fääri saari. Kindlasti tuleb seekord aga hakkama saada ühe põhitegijata, sest poolfinaali lõpuminutitel teise kollase kaardi teeninud ja väljakult minema saadetud Mari Liis Lillemäe ei saa finaalis platsile joosta.