Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

Üle-eelmises voorus viieka pannud Atalanta tähistas sel korral lausa kuute tabamust

Laura Jaansen pilt
Laura Jaansen

Atalanta on sel liigahooajal löönud juba 24 väravat. Foto: Scanpix / Michele Maraviglia / EPA

Itaalia kõrgliiga üheksandas voorus lõi Atalanta Hellas Verona võrku juba esimesel poolajal viis palli. Liigaliider Napoli piirdus Lecce vastu terve matši jooksul vaid ühega.

Üle-eelmisel hooajal Itaalia meistriks kroonitud Napoli on tänavuste seniste mängudega hoidmas sama kurssi. Seekord saadi jagu Leccest, kes mängiti üle vaid korra. 73. minutil mängu otsustanud värava lõi Giovanni Di Lorenzo, kes kasutas ära nurgalöögist tekkinud segaduse. Seis 1:0 märkis Napolile hooaja seitsmendat võitu.

Loetud tunnid hiljem polnud Atalanta üldse nii tagasihoidlik. Üle-eelmises voorus Genoale 5:1 säru teinud Gian Piero Gasperini meeskond mängis tormiliselt selgi korral. Kohtumises Hellas Veronaga saadi avapoolajaga kätte 5:1 eduseis, millele lisati teisel poolajal veel üks värav. Säravaima esituse tegi 56. minutil puhkama vahetatud Ademola Lookman, kes esmalt aitas väravani kaks kaaslast, siis lõi ise duubli.

16 punktile tõusnud Atalantal on senisest hooajast kirjas juba 24 väravat. Itaallaste arvestuses on saagikuselt teine meeskond valitsev meister Milano Inter, kes on kaheksa vastasseisu jooksul saanud maha 17 tabamusega.

Napoli - Lecce 1:0 (0:0)