VAATA JÄRELE: United kaotas esimeses päris kodumängus kindlalt Transile (0)

Esmakordselt Männiku staadionil Premium liiga jalgpalli võõrustanud Nõmme United kaotas 12. vooru kohtumises 1:3 Narva Transile.

Trans haaras eduseisu 27. minutil, mil Pierre Landry Kabore leidis penaltipunkti lähistelt Zakaria Beglarišvili, kes pani konksuga Unitedi kaitsja Jakub Luka põlvili ning lahendas olukorra kindlalt.

Külalised lõid oma teise 60. minutil. Kabore leidis keskelt Leonardo Roloni, argentiinlane paigutas mänguvahendi paremasse alanurka. 71. minutil sai jala valgeks Kabore ise, kui murdis paremalt äärelt kahe kaitsja vahelt läbi ja virutas palli terava nurga alt postide vahele.

Trans on jätkuvalt liigatabeli eelviimasel real, aga nüüd on punkte neil üheksa. United on viie silmaga viimane.

23. mail kell 18.00 Männiku staadionil

FC Nõmme United - JK Narva Trans 1:3 (0:1)
79. Jevgeni Demidov - 27. Zakaria Beglarišvili, 60. Leonardo Rolon, 71. Pierre Landry Kabore

Väravasöödud: 79. Bruno Vain - 27., 60. Pierre Landry Kabore, 71. Aleksandr Ivanjušin
Hoiatused: 63. Pierre Landry Kabore, 90+3. Denis Poljakov
Mänguolud: +26, päikesepaisteline ilm, muruväljak rahuldavas seisukorras