Kolmeväravalise võidu saanud Tabasalu kindlustas neljandat kohta (Läänemaa kindlustas püsimajäämise) (2)

Tabasalu sai Esiliiga B 18. vooru järelepeetud mängus võõrsil 4:1 võidu Võru Heliose üle.

Tabasalu läks puhkepausile üheväravalises eduseisus, kui avapoolaja ainsa värava lõi 11. minutil Dinars Ekharts. Edwin Stüf suurendas 73. minutil külaliste eduseisu, kuid Eduard Desjatski tabamus tõi Heliose mängu tagasi. Enamaks võõrustajatel jaksu polnud. Mõned minutid enne lõpuvilet skoorisid Ekharts ja Endrik Reose ning Tabasalu sai kohustuslikud võidupunktid.

Tabasalu kindlustas neljandat kohta, olles kogunud 25 mänguga 44 punkti ja kaotades eespool olevale Tallinna Kalev U21-le viie silmaga. Nõmme Kalju U21 ja Keilaga võitlev Helios asub 25 punktiga kaheksandal tabelireal, kuid seitsmendat ja üheksandat kohta lahutab üks punkt.

Heliose kaotus sobib kuuendal kohal olevale Läänemaale, kes kindlustas liigasse püsimajäämise, Läänemaa ei saa enam langeda allapoole, sest nende lähimad jälitajad on 11 punkti kaugusel ning kolme mänguga on saadaval maksimaalselt üheksa punkti.