VAATA JÄRELE: pikalt eduseisu hoidnud Flora sai Sloveenias napi kaotuse (0)

FC Flora kaotas Meistrite liiga esimese eelringi kordusmängu võõrsil Sloveenia meistrile NK Celjele 1:2 ja langes kahe mängu kokkvuõttes seisuga 1:7 konkurentsist. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st!

Flora asus uue peatreeneri Taavi Viigi debüütmängu juba 12. minutil juhtima, kui Tony Varjud realiseeris Daniil Kuraksini ja Sergei Zenjovi eeltöö väravaks, lüües palli 16 meetrilt alla nurka.

Eduseis püsis pikalt, aga Celje jõudis 73. minutil viigiväravani, kui Aljoša Matko realiseeris enda teenitud penalti. Kolm minutit hiljem lõi vahetusest sekkunud Žan Karnicnik lõppseisuks 2:1.

Flora langes Meistrite liiga esimeses eelringis konkurentsist ja jätkab eurohooaega nüüd Konverentsiliiga teises eelringis, kus minnakse vastamisi San Marino meistri Virtusega.